APIE MAISTOTAKSI.LT

Sveiki, brangūs piliečiai,

Maistotaksi.lt - tai vieta, kuri jungia vietinių augintojų bei smulkiųjų gamintojų bendruomenę su atsakinga ir kokybišką maistą bei daiktus vertinančia bendruomene.

Taip jau susiklostė, kad nors ir mažytė, bet Lietuva turi regionus, kuriuose ar dėl istorinių aplinkybių, ar dėl dirvožemio specifikos, radosi ir vystėsi skirtingos žemės ūkio sritys. Vidurio Lietuvos keliukai nusėti skirtingas daržoves siūlančių prekeivių, Šiaurės Lietuva - pavasarį paskendusi sodų žieduose, na, o Dzūkijos miškuosna vaikščiojant reikia būt tikrai atsargiam, kad kokių garbingų uogautojų-grybautojų miško ribon neįpultum. Atradimas! Dzūkija turi ir pulką laimingų sūrininkų. Toks tatai įvairus skoniais mūsų kraštas, kurį mes su džiaugsmu Jums šviežią ir kokybišką pristatysime.

Ir paskutinė, bet ne mažiau svarbi Maistotaksi.lt vertybė - tvarumas. Svarbi ne tik aplinka, kurioje gimsta maistas, bet ir kaip jį Jums pristatome (už šią grandį juk atsakome mes). Vieną pažadame - plastiko ar nereikalingų šiukšlių Jums atvešime kur kas mažiau: Jūsų prekes pakuojame į popierinius maišelius ir viską sudedame į kartonines dėžutes, ką ir patys dar galėsite kažkur panaudoti! Be to gatvėmis skriejame neišmesdami CO2 emisijos – taip prisidedame prie mylimo miesto saugojimo, o ir Jums leidžiame kvėpuoti švaresniu oru!

Kviečiame Jus ieškoti ir atrasti!

Rašyk
Skambink